Tel: (0212) 356 89 80     |     Email: ozlem@ozlemtercume.com

Hakkımızda

1994 yılından beri çeviri hizmetleri alanında uzman bir kadroya sahip olan Özlem Tercüme Bürosu, bu alanda sahip olduğu tecrübeyle müşterilerine en iyi hizmeti en hızlı şekilde vermeyi misyon edinmiştir.

Çeviri hizmetleri, İstanbul Mecidiyeköy’de bulunan merkez ofisimizde sağlanmakta olup, bizimle 24 saat iletişim kurabileceğiniz web tabanlı müşteri destek sistemimiz ile de siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç duydukları anda çeviri hizmetlerimize ulaşabileceği bir platform hazırlanmıştır.

En yeni teknolojileri sistemlerine entegre ederek, müşterilerine hep daha iyi hizmet vermek amacı taşımakta olan Özlem Tercüme Bürosu, alanında uzman kadrosu ile bu hedefine her geçen gün yaklaşmaktadır. Sürekli büyüyen iş potansiyelini kontrollü yönlendirerek, dengeli bir büyümeyle, sektörün en önemli Çeviri Bürosu haline gelmeyi planlıyoruz.

Türkiye’nin alanında lider kuruluşlarına hizmet vermekte olan Özlem Tercüme Bürosu, sektöründe lider konumunu 2016 yılında kurduğu Gebze Organize Sanayi Bölgesi Şubesi ile pekiştirmeyi amaçlamaktadır. GOSB şubemiz ile, GOSB, GEPOSB, Güzeller OSB, TOSB, İstanbul Deri OSB‘de bulunan firmalara yerinde hizmet anlayışından hareketle tüm dillerde çeviri, noter onayı, konsolosluk tasdik takibi ve apostil hizmetlerini sunmayı amaçlıyoruz.

Eğer siz de metinlerinizin, anlaşmalarınızın, sözleşmelerinizin en hızlı ve kaliteli şekilde tercüme edilmesini, ihtiyaçlarınıza, ihtiyaç duyduğunuz anda yanıt verilmesini istiyorsanız lütfen bize ulaşın.

Copyrights © 1996 All Rights Reserved by Özlem Tercüme.