Tel: (0212) 356 89 80     |     Email: ozlem@ozlemtercume.com

TÜM DİLLERDE NOTER YEMİNLİ TERCÜMETüm yaygın dillerden Türkçe’ye ve Türkçe’den diğer dillere çevrilecek resmi evrak, diploma, mahkeme kararı, ve diğer belgeleriniz yeminli mütercimlerimiz tarafından tercüme edilerek hatasız bir şekilde hizmetinize sunulur.

ARDIL TERCÜMEBu hizmet seçeneğinde konuşmacı bir kaç cümleden sonra ara vererek tercümanın o ana kadar aldığı notları tercüme ederek aktarmasına imkan verir. Özel donanım gerektirmediğinden, simültane tercümeye nazaran daha uygun fiyatlı ve daha külfetsiz olduğundan özellikle küçük toplantılar karakol sorguları, duruşmalarda verilen ifadeler ve eskort hizmetleri için idealdir.

SİMULTANE TERCÜME Simültane tercüme katılımcı sayısının yüksek olduğu büyük ölçekli organizasyonlarda bu konuda özel olarak eğitilmiş tercümanlar, özel ses sistemleri ve tercüman odaları kullanılarak verilen eşzamanlı tercüme hizmetidir. Bu hizmet seçeneğinde tercüman tercüme etmek için konuşmacının ara vermesini beklemez, bir yandan dinlerken bir yandan da duyduklarını tercüme ederek dinleyicilere aktarır.

NOTER VE APOSTİL DESTEĞİBazı belgelerin yurtdışında bulunan kurumlara sunulabilmesi için ülke resmi makamlarından apostil onayı alınması gerekmektedir. Bu işlem için gereken noter onayı tarafımızdan sizin adınıza yaptırılmakta ve apostil işlemi ücretsiz olarak takip edilmektedir.

Copyrights © 1996 All Rights Reserved by Özlem Tercüme.